FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Notskåp 7764455
nr 776 4455
Notskåp
1920s, oak, length: 56, width: 38, height: 77, wear, damages.
1920-tal, Ek, längd: 56, djup: 38, höjd: 77
Condition: slitage, skador
600
SEK 400
Monday September 10 2012
at 19:31:32
150 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr